بستن

جانکارلو اسپوزیتو به فیلم Megalopolis فرانسیس فورد کاپولا پیوست

0 دیدگاه | 5 روز پیش

فیلم حماسی «مگالوپلیس» (Megalopolis) به کارگردانی «فرانسیس فورد کاپولا» به تازگی یک ستاره دیگر را به لیست بازیگران پرستاره خود اضافه کرد. «جانکارلو اسپوزیتو» که پیش‌تر موفق به کسب نامزدی جایزه امی شده اکنون جزوی از بازیگران این فیلم است. از جزئیات شخصیت اسپوزیتو در این فیلم هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

اسپوزیتو در این فیلم در کنار «آدام درایور»، «شایا لباف»، «ناتالی امانوئل»، «جان ویت»، «فورست ویتاکر»، «لورنس فیشبورن»، «جیسون شوارتزمن»، «کاترین هانتر»، «جمیز رمار»، «گریس وندروال»، «تالیا شایر» و «آبری پلازا» نقش‌آفرینی خواهد کرد.

اسپوزیتو به خاطر نقشش در سریال‌های «بریکینگ بد» (Breaking Bad) و «بهتره با سال تماس بگیری» (Better Call Saul) و «مندلورین» (The Mandalorian) شهرت زیادی دارد. او موفق به کسب نامزدی جایزه امی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در هر سه سریال شده است.

کاپولا علاقه زیادی به فیلم «مگالوپلیس» داشته و از دهه ۸۰ به دنبال ساخت آن بوده، البته این فیلم یکبار در سال ۲۰۰۱ به مرحله پیش از تولید رفت. کاپولا نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارد، او همچنین بودجه ساخت این فیلم را که نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار است شخصاً تامین کرده است.

«مگالوپلیس» داستان بازسازی شهر نیویورک را پس از نابود شدن آن در یک واقعه ناگوار بازگو می‌کند در حالی که معماری خلاق تصمیم دارد از نیویورک ویران شده، مدینه فاضله بسازد.

فیلم‌برداری «مگالوپلیس» از نوامبر ۲۰۲۲ در گرجستان و نیویورک آغاز شده و تا ماه مارس ۲۰۲۳ ادامه خواهد داشت.

0 دیدگاه