بستن
دانلود سریال لست آف آس 2023 The Last of Us زیرنویس چسبیده فارسی
دانلود سریال لست آف آس 2023 The Last of Us زیرنویس چسبیده فارسی
دانلود سریال لست آف آس 2023 The Last of Us زیرنویس چسبیده فارسی

83% رضایت

دانلود سریال لست آف آس 2023 The Last of Us دوبله فارسی قسمت نهم

سریال جدید | 2 دیدگاه | 2 سال پیش | 83 % رضایت

برای همه سنین

زیرنویس چسبیده

پخش آنلاین

زبان اصلی

خلاصه سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us : در سریال آخرین بازمانده از ما : جوئل و الی، زوجی که از طریق سختی دنیایی که در آن زندگی می‌کنند به هم متصل شده‌اند، مجبور می‌شوند شرایط وحشیانه و قاتلان بی‌رحم را در سفری در سراسر آمریکای پس از همه‌گیری تحمل کنند.
درباره سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us : محصول کشور و در ژانر اکشن، درام می‌باشد و به کارگردانی در سال 2023 ساخته شده است. در سریال آخرین بازمانده از ما بازیگرانی چون Bella Ramsey، Gabriel Luna، Pedro Pascal، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

لینک های دانلود دوبله فارسی

لینک های دانلود نسخه زیرنویس چسبیده

لینک های دانلود زبان اصلی با زیرنویس فارسی

نمایش تریلر
خلاصه سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us : در سریال آخرین بازمانده از ما : جوئل و الی، زوجی که از طریق سختی دنیایی که در آن زندگی می‌کنند به هم متصل شده‌اند، مجبور می‌شوند شرایط وحشیانه و قاتلان بی‌رحم را در سفری در سراسر آمریکای پس از همه‌گیری تحمل کنند.
درباره سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us : محصول کشور و در ژانر اکشن ، درام می‌باشد و به کارگردانی در سال 2023 ساخته شده است. در سریال آخرین بازمانده از ما بازیگرانی چون Bella Ramsey، Gabriel Luna، Pedro Pascal، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

توضیحات تکمیلی

آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)، جدیدترین سریال از شبکه اچ ‌بی‌او است که بر اساس مجموعه بازی‌هایی به همین نام ساخته می‌شود.این فیلم در ژانر ماجراجویی، ترسناک و اکشن به کارگردانی نیل دراکمن و کریگ مازین ساخته شده است. سریال The Last of Us بر اساس نسخه اول که در سال 2013 عرضه شد، در دست ساخت است. گوستاوو سانتائولایا (Gustavo Santaolalla)، موزیسین آرژانتینی که موسیقی متن بازی «آخرین بازمانده از ما ۱ و ۲» را ساخته است، مسئولیت خلق موسیقی متن سریال را نیز برعهده دارد.در ادامه با دانلود سریال last of us با ما همراه باشید.

خلاصه داستان بازی لست آف آس

شیوع یک بیماری که عامل آن قارچ های جهش یافته کوردیسپس‌ها بودند ، انسان‌های آلوده را به موجوداتی خشمگین و خطرناک تبدیل می کنند. در چنین اوضاعی ، در حومه شهر آستین در ایالت تگزاس، جول به همراه برادرش تامی و دختر 12 ساله اش سارا در حال گریز از مخمصه‌ای که در آن گرفتار شدند هستند که سارا توسط یکی از سربازها کشته و در دستان جول جان خود را از دست میدهد. 20 سال بعد این حادثه ناگوار ، بیماری صدمات شدیدی به تمدن انسانی وارد کرده  و بیش از 60 درصد جمعیت دنیا آلوده شده‌اند. همچنین تلاش های سازمان بهداشت جهانی برای تولید واکسن راه به جایی نبرده. نجات یافته‌ها به صورت گروهی در مناطقی قرنطینه شده که تحت خفقان شدید کنترل می‌شوند ، زندگی می‌کنند. جول به عنوان یک قاچاقچی با همکار و دوست خود تِس در منطقه قرنطینه‌ شده‌ای در شمالی ترین نقطه بُستن در ایالت ماساچوست کار می کند. آن‌ها به دنبال رابرت که فروشنده‌ای در بازار سیاه سلاح است می گردند تا محل اسلحه‌‌هایی که به سرقت رفته‌اند را پیدا کنند. قبل از اینکه تس او را بُکشد، رابرت اعتراف می کند که اسلحه‌ها را به گروهی شبه نظامی به نام Fireflies تحویل داده. جول و تس تصمیم می گیرند شروع به جست و جو و پیدا کردن گروه فایرفلایز کنند. بعد از این اتفاق آن‌ها به سرعت با مارلین فرمانده فایرفلایز ها رو به رو می‌شوند؛ یکی دیگر از فیلم های مهم، فیلم اشتباه من است.

مارلین، به جول و تس قول میدهد در صورتی که یک دختر نوجوان یعنی الی را که در ماساچوست خارج از مناطق قرنطینه شده است را بدزدند پول زیادی به آن‌ها بدهد. پس از برنامه ریزی و مشخص شدن محل تحویل الی به فایرفلای ها جول و تس به دنیال الی می روند. پس از پیدا کردن الی، جول، تس و الی در تاریکی شب اقدام به فرار می‌کنند اما با یک تیم گشت نیروهای دولتی مواجه می‌شوند، سربازها از جول و تِس تست آلودگی به عفونت مغزی با کوردیسپس را می گیرند و نیروهای پشتیبانی را خبر می کنند. نتیجه تست هر دوی آن‌ها منفی است اما قبل از اینکه نتیجه تست الی را بررسی کنند او وحشت‌زده می شود و با چاقو به یکی از سربازها حمله می کند. در این بین جول و تس به سرعت عمل می کنند و سرباز ها را می‌کشند. پس از این اتفاقات مشخص می شود که الی آلوده به ویروس است. تنها 2 روز برای پخش شدن عفونت در کل بدن نیاز است، اما طبق اطلاعات الی 3 هفته از آلوده شدن او گذشته است اما ویروس بر روی بدن او بی تاثیر بوده و این شرایط خاص سیستم ایمنی بدن او می تواند به تولید درمانی برای این ویروس منجر شود. در ادامه به محض رسیدن نیروهای پشتیبانی این 3 نفر فرار می کنند و راه خود را برای رسیدن به مقصد اصلی از میان گله‌های بیشمار انسان های مبتلا شده دنبال می‌کنند. بعد از اینکه سربازها رد گروه را گم می کنند، الی توضیح میدهد که مارلین معتقد است که اتفاقی که برای الی افتاده است می تواند کلیدی برای درمان این عفونت باشد. جول اشتیاقی به این قضیه نشان نمی دهد اما تس به حرف های الی باور دارد. بنابراین این 3 نفر راه خود را به سمت ساختمان  Capitol محلی که با فایبر فلایز ها قرار دارند پیش می گیرند  اما متوجه می شوند که افراد گروه کشته شده‌اند. به نظر جول ماموریت آن‌ها تمام شده و پیشنهاد می کند که به خانه بازگردند اما تس فاش می کند که در راه ساختمان capitol آلوده شده است. تس از جول خواهش می کند تا او الی را به تامی که پیش از این جزی از گروه مارلین بود برساند. تس که آلوده شده است و به اهمیت الی باور دارد، جان خود را فدا میکند تا الی و جول فرار کنند.در ادامه با دانلود سریال ویچر با ما همراه باشید.

فیلم اوپنهایمر در مورد ماجرای آزمایش یک پروژه می باشد که این پروژه توانست دنیا را تکان دهد، این فیلم نیز می تواند گزینه مناسبی برای تماشا باشد.

جول تصمیم می گیرد تا تامی یکی از اعضای پیشین فایرفلایز را پیدا کند به این امید که او محل جدید اعضای باقیمانده گروه را به او نشان دهد. برای این منظور تصمیم می گیرد به سراغ بیل که در حال حاضر قاچاقچی است و پیش از شیوع عفونت مکانیک بوده است و همچنین به جول مدیون است بروند و ماشینی از او بگیرد تا مسیر رسیدن به تامی را سریع‌تر و آسان‌تر طی کنند. جول و الی به مخفیگاه بیل در شهر لینکولن می رسند و شروع به خنثی سازی تله هایی که او برای افراد آلوده کار گذاشته می کنند. بیل با مشاهده این وضعیت با نگرانی از اینکه شاید این 2 آلوده شده باشند آن‌ها را زیر نظر می گیرد. اما سرانجام الی موفق می‌شود از تله‌هایی که مسیر آن‌ها را سد کرده بگریزد و با یک لوله به بیل حمله کند اما پیش از آنکه صدمه جدی به او بزند جول جلوی او را میگیرد. بعد از یک جر و بحث کوتاه جول از بیل ماشین می خواهد و الی به او یاداوری می کند که او به جول مدیون است. بیل ماشین آماده‌ای ندارد اما می تواند در صورتی که قطعات مورد نیاز را از سایر قسمت های شهر تهیه کنند آن‌ها را برای راه اندازی یک ماشین به کار گیرد. بیل به همراه جول و الی به دبیرستان شهر جایی که یک خودروی نظامی در آن وجود دارد میروند تا از باتری آن استفاده کنند اما باتری ماشین از قبل برداشته شده و ماشین باتری ندارد. آن‌ها سرانجام به خانه دوست بیل یعنی فرانک که پس از مبتلا شدن خودش را دار زده می روند و ماشین او که را باتری آن صدمه دیده است را از گاراژ خانه بر می دارند و سرانجام پس از چندین بار تلاش ماشین را روشن می کنند. بیل همواره به جول می گوید که اون جان خود را در این مسیر از دست خواهد داد و در لحظه آخر از جول می‌پرسد که حالا برابر هستند یا نه؟ که جول می گوید دیگر او مدیون جول نیست.جول در مسیر رساندن الی به مقصد با خطرات زیادی دستو پنجه نرم می کند.بدون تردید سریال لست آف آس می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای دانلود سریال خارجی باشد.

معرفی بازیگران سریال لست آف آس

از زمان شروع تولید سریال «آخرین بازمانده از ما»، بازیگران متعددی به آن پیوستند و تصاویر و ویدیوهای منتشر شده از پشت صحنه سریال نیز نقش‌های آن‌ها را آشکار کردند. در ادامه به معرفی آنان خواهیم پرداخت

پدرو پاسکال در نقش جول

پدرو پاسکال (Pedro Pascal) اخیرا در سریال ماندلورین (The Mandalorian)، یکی از سریال‌های جنگ ستارگان (Star Wars)، نقش اصلی را بازی کرده بود. او همچنین در سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) نقش اوبرین مارتل را به تصویر کشیده بود. پدرو پاسکال در هر دو سریال، نقش خود را به خوبی ایفا کرده و از همین رو، قادر خواهد بود تا نقش جول را در سریال «آخرین بازمانده از ما» نیز به خوبی به تصویر بکشد.از دیگر پیشنهاد های جذاب ما دانلود فیلم وارکرفت تماشای این فیلم می تواند برای شما بسیار سرگرم کننده باشد.

بلا رمزی در نقش الی

بلا رمزی (Bella Ramsey) همانند پدرو پاسکال، سابقه حضور در سریال «بازی تاج و تخت» را دارد؛ این بازیگر انگلیسی و جوان در سریال «بازی تاج و تخت»، نقش لیانا مورمونت را بازی کرده بود. او با نقش‌آفرینی جذاب و خیره ‌کننده خود توانست به سرعت در بین بینندگان و طرفداران محبوب شود. بلا رمزی در سریال «آخرین بازمانده از ما»، نقش الی را بازی خواهد کرد.در ادامه با دانلود سریال لست اف اس با زیر نویس چسبیده فارسی با ما همراه باشید. 

گابریل لونا در نقش تامی

شخصیت تامی، برادر جوئل است و نظرات کاملا متفاوتی نسبت به برادر خود دارد؛ او همچنان به بشریت و بازسازی دوباره جامعه باور دارد اما برادر او یعنی جوئل، چنین باور ایدئال ‌گرایانه‌ای ندارد. نقش تامی را در سریال «آخرین بازمانده از ما»، گابریل لونا (Gabriel Luna) بازی می‌کند که بیشتر برای ایفای نقش «گوست رایدر» یا «روح سوار» در سریال ماموران شیلدر (Agents of SHIELD) مارول شناخته می‌شود.

 مارلی دندریج در نقش مارلین

شخصیت مارلین، رهبر گروه فایرفلایز و دوست مادر الی است. مادر الی به هنگام مرگ خود، دخترش را به مارلین می‌سپارد تا او را زیر پروبال خود بزرگ کند. با این حال، مارلین، الی را به جول و تس می‌دهد تا او را از شهر خارج کنند و به بیمارستانی ببرند. در سریال «آخرین بازمانده از ما»، نقش مارلین را مارلی دندریج (Merle Dandridge) بازی می‌کند. مارلی دندریج در بازی‌ها، صداپیشه همین شخصیت بوده است و از همین رو، اطلاعات کافی و دقیق از این شخصیت دارد.در ادامه با دانلود فیلم Assassin’s Creed با ما بمانید.

نیکو پارکر در نقش سارا

شخصیت سارا را می‌توان بار احساسی داستان بازی‌ها و همچنین سریال دانست. او دختر جول است و در مقدمه بازی اول حضور داشت. از همین رو، انتظار می‌رود که کاراکتر سارا، در سریال «آخرین بازمانده از ما»، به خصوص در ابتدای آن، نقش مهمی را ایفا کند. نیکو پارکر (Nico Parker) که دختر تندی نیوتن (Thandie Newton) است و بیشتر برای بازی در فیلم لایو اکشن دامبو (Dumbo) شناخته می‌شود، نقش سارا را در سریال بازی می‌کند.

نیک آفرمن در نقش بیل

شخصیت بیل، از جمله شخصیت‌هایی است که در همان ابتدای بازی اول حضور دارند؛ او به تنهایی در شهر آلوده جکسون زندگی می‌کند و در زمینه تله‌ها نیز تخصص دارد. او با وجود داشتن معامله و توافق با جول و تس، همچنان شک و شبه‌هایی نسبت به آن‌ها دارد. در ابتدا قرار بود کان اونیل (Con O’Neill) نقش بیل را بازی کند اما در نهایت، نیک آفرمن (Nick Offerman) برای این نقش انتخاب شد که بیشتر برای نقش‌های کمدی خود شناخته می‌شود.

آنا تورو در نقش تس

شخصیت تس همانند جوئل، یک قاچاقچی است و مارلین به او و جول دستور داده است تا الی را از شهر بیرون ببرند و به بیمارستانی برسانند. آنا تورو (Anna Torv) قرار است نقش تس را بازی کند که بیشتر برای بازی در سریال شکارچی ذهن (Mindhunter) و فرینج (Fringe) شناخته می‌شود.در ادامه با دانلود فیلم لست آف آس با زیر نویس چسبیده فارسی با ما همراه باشید.

استورم رید در نقش رایلی

شخصیت رایلی، بهترین دوست الی است و در دی‌ ال‌ سی Left Behind نقش مهمی داشت و به همراه الی، ماجراجویی‌ای هیجان‌انگیز در یک فروشگاه متروکه داشتند. از همین رو، انتظار می‌رود که در فصل اول سریال «آخرین بازمانده از ما» نیز صحنه‌هایی از الی و رایلی در کنار یکدیگر به تصویر کشیده شوند. استورم رید (Storm Reid) قرار است نقش رایلی را در سریال بازی کند. او سابقه بازی در سریال سرخوشی (Euphoria) و The Mysteries of Time را در کارنامه دارد.

جوایز بازی لست آف آس

این بازی به‌ طور رسمی در ۱۰ دسامبر ۲۰۱۱ در همایش جوایز بازی ویدئویی اسپایک معرفی شد. در نمایشگاه ای۳ ۲۰۱۲، آخرین بازمانده از ما توانست ۵ جایزه از جمله بهترین نمایش، بهترین بازی، بهترین بازی کنسولی، بهترین اکشن ماجراجویی و بهترین صدا را از آن خود کند. به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ویدئویی نسل هفتم کنسول‌های بازی، آخرین بازمانده از ما توانست بیش از ۲۰۰ جایزه برترین بازی سال را دریافت کند و یکی از موفق‌ ترین بازی‌های تاریخ در این زمینه محسوب می‌شود و بدین سبب یکی از برترین بازی‌های ویدئویی تمام دوران‌ها در نظر گرفته می‌شود. آخرین بازمانده از ما پس از اتومبیل ‌دزدی بزرگ ۵، عنوان دومین بازی پرفروش سال ۲۰۱۳ را از آن خود کرد و تا اوت ۲۰۱۴ توانسته بیش از ۸ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش برساند.

کلام آخر

سریال لست آف آس که به تازگی خبر ها حاکی از اکرانش است طبق اتفاقات بازی لست آف آس1 ساخته شده است در این سریال بازیگران مطرح نقش آفرینی کرده اند و انتظار می رود این سریال یکی از بهترین سریال های اکشن و تخیلی باشد.پیشنهاد می کنم حتما این سریال زیبا را تماشا کنید.از دیگر مستند های پیشنهادی ما برای شما آنچارتد 4 است تماشای این مستند می تواند اوقات خوشی برایتان فراهم کند.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Amir 2 سال پیش

  چه ساعتی فیلم منتشر میشه؟

  19
  7
  Ali 10 ماه پیش

  آین سریال واقعا عالی بود فقط اگه بازیگر ها بیشتر شبیه بازی بودن بهتر بود

  11
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *