بستن

Abhinay Raj Singh

Abhinay Raj Singh یک هنرپیشه و رپر محبوب هندی است که علاوه بر بازیگر و رپ، فیلمساز، تهیه کننده، ترانه سرا، خواننده و کارآفرین نیز می باشد. Abhinay Raj Singh همچنین به عنوان بازیگر در بسیاری از فیلم های بالیوود مانند – Dilwale، Gully Boy، Chillar Party، Bhagam Bhaag، Dangal، Bajrangi Bhaijaan، Udta Punjab و بسیاری دیگر کار می کند. او همچنین در بسیاری از سریال ها و سریال های تلویزیونی کار می کند – Yeah Rishta Kya Kahlata Hai، Mein Na Bhulungi، بازی های مقدس، مرد خانواده، خانواده Yeh Meri، Savdhan India، Crime Patrol.

آبینای راج سینگ از کودکی می خواست بازیگر و رپر شود، بنابراین، شروع به یادگیری بازیگری و رپ کرد. او فعالیت حرفه ای بازیگری و رپ خود را از سال 2009 آغاز کرد. دستاوردهای ابهینای راج سینگ تماس با ابهینای راج سینگ از وزیر سابق، آقای هاریش روات از اوتاراکند در ژوئیه 2019 ابهینای راج سینگ با وزیر ارشد سابق آقای هاریش روات از اوتاراکند هند ملاقات کرد. قدردانی برای ابینای راج سینگ، بهترین بازیگری عالی برای فیلم، بهترین بازیگر نقش اول مرد برای همکاری در زمینه خط فیلم و صنعت موسیقی.

تماس آبهینای راج سینگ از رئیس سابق اوتار پرادش شری آخیله یداو در اکتبر 2020 ابهینای راج سینگ با وزیر سابق اوتار پرادش ملاقات کرد تقدیر از آخیلش یاداو، رئیس وزیر سابق اوتار پرادش هند، تقدیر از ابهینای راج سینگ برای بهترین بازیگر نقش اول مرد. کاناپه و فیلمساز در زمینه خط فیلم و صنعت موسیقی.