بستن

Don Durrell

 او شروع به مسافرت بین NY-La ، انجام کارهای فیلم و تلویزیون کرد. تا سال 2002 نبود که او اولین بار در استودیوی Boncrate به صدرنشینی رسید. و در سال 2004 ، در Western ، Bitter Creek بازی کرد.

Baldaramos قبلاً تهیه کننده مستقل برای Gigapix Studios در چتسورث ، کالیفرنیا بود. وی با همکاری با تهیه کننده اجرایی مارک زیکری ، و تولید کننده مشاوره راد Roddenberry ، او اخیراً یک قسمت از سری اینترنت Star Trek: New Voyages را در استودیوی Gigapix تولید کرد. به عنوان مشاور ، دون همچنین به عنوان معاون رئیس جمهور در هیئت مدیره Media Legacy فعالیت می کند. وظایف مشاوره وی عبارتند از: توسعه ، تولید و بازاریابی برای بخش فیلم Legacy. در سال 2002 – 04 او تهیه کننده اجرایی برای Legacy Media ، پروژه سفر بازیگر – مستندی با جایزه اسکار و بازیگران ، نویسندگان ، کارگردانان و تهیه کنندگان برنده جایزه امی: ریچارد دوننور ، Pres. Pres. بازیگر صفحه نمایش ، ملیسا گیلبرت ، رئیس انجمن صنفی مدیر آمریکا ، آقای جک شی ، بازیگر ، مایکل یورک و بسیاری از افراد مشهور دیگر. در بین تکالیف تولید ، دون همچنین برای پاشا در حال توسعه مفهومی است ، یک ویژگی انیمیشن در مورد یک رابطه کنجکاو بین یک شتر دوست داشتنی و یک موستانگ وحشی که سرنوشت سرنوشت آن است ، هنگام فرار با هم به پرتگاه ماههای بیابان عرب ، تراز می شود.

به عنوان یک نویسنده ، دون عضو بلوک نویسندگان لس آنجلس است ، جایی که او در حال رقصیدن رمان خود یا Die است.

دون در انتشار مجدد Lion’s Gate ، 2006 ، از فیلم DVD جدید Saw II نمایش داده شده است. اما ، همه با منشأ نقش یک شخصیت غیرقابل انکار مشکوک در Star Trek’s: New Voyages Episode از “World Mize and Time” ، نوشته شده توسط Marc Zicree / Michael Reaves و سپس همکاری با نویسنده / کارگردان ، Zicree ، شگفت زده شد. – یک رومولان مرده.