بستن

Gregory Zarian

گریگوری زاریان بازیگر، مدل و مجری برنده جایزه است. او اخیراً در نقشی تکرارشونده در فصل سوم سریال پرطرفدار HBO “Westworld” و در فیلم سینمایی “86 Melrose Avenue” که اکنون در VOD در دسترس است، دیده می شود. “86 Melrose Avenue” درباره یک تفنگدار سابق دریایی مبتلا به PTSD است که به یک گالری هنری حمله می کند، گروهی از گروگان ها را می گیرد و آنها را مجبور می کند تا با گذشته پیچیده خود و مرگ و میر قریب الوقوع روبرو شوند. زاریان یکی از گروگان های اصلی را به تصویر می کشد که برای آن جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم غلبه را به دست آورد.

در ماه مه ۲۰۲۰، زاریان برای بازی در سریال وب برنده جایزه امی، «Venice the Series» نامزد دریافت جایزه امی در بخش «عملکرد برجسته توسط یک بازیگر نقش مکمل در درام دیجیتال» شد. او همچنین در سریال‌های «روزهای زندگی ما» و «بیمارستان عمومی» و مهمان در «ذهن‌های جنایتکار»، «استخوان‌ها»، «قلعه»، «انتقام»، «روان‌شناس»، «تجارت خانوادگی» و اطرافیان، در میان دیگران.

برخی از آثار سینمایی او عبارتند از: «از صفر تا دوستت دارم»، «زن روی لبه»، «مدیر گروه کر» کارل وبر، و «آشتی» برنده جایزه. او همچنین در بیش از 100 آگهی تبلیغاتی ظاهر شده است. زاریان یک مدافع ضد قلدری و حامی فعال سازمان‌های The Trevor Project، Free2Luv و Project Angel Food است.