بستن

Isabelle Fuhrman

ایزابل با بازی در نقش شخصیت نمادین استر در فیلم یتیم برادر وارنر در سن 10 سالگی وارد صنعت سینما شد. ” او در ادامه نقش میخک را در بازی‌های گرسنگی، اقتباسی بزرگ از حس ادبی سوزان کولین به همین نام، برد. بازی های گرسنگی با بیش از 407 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی به یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ تبدیل شد.

فورمن در دوران بازیگری در فیلم‌های Master’s of Sex Showtime تعادل برقرار کرد و در فیلم‌های متعددی کار می‌کرد و همچنین با حضور در مدرسه معتبر باکلی در لس‌آنجلس، کالیفرنیا، آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک شکسپیر و دوره‌های معاصر، و همچنین برنامه EPGY OHS دانشگاه استنفورد تا فارغ التحصیلی در سال 2015.

اخیراً فورمن در جشنواره فیلم ترایبکا 2021 جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم داستانی ایالات متحده را برای بازی “انفجاری” خود در اولین کارگردانی لورن هادوی (که همچنین برنده بهترین فیلم داستانی ایالات متحده در ترایبکا 2021 شد) The NOVICE دریافت کرد. بازی ایزابل و فیلم تحسین منتقدان و جوایز را برانگیخته است. فورمن شرکت تولیدی خود را راه اندازی کرد اگر چه؟ در سال 2019 تولید شده و مشغول نوشتن و توسعه پروژه های خود بوده است.