بستن

Jakob Davies

از زمانی که جاکوب دیویس در سال 2009 شروع به دنبال کردن حرفه ای به عنوان بازیگر کرد، موفقیت گسترده ای را در دوران جوانی و حرفه ای متنوع خود تجربه کرد. او شخصیت‌های نمادینی مانند “لکس لوتر” را در سریال SMALLVILLE از CW به تصویر کشیده است و در سریال موفق “روزی روزگاری” شبکه ABC در نقش “پینوکیو” ظاهر شده است. در سال 2013، جاکوب نقش مکمل را در مقابل جسیکا بیل در فیلم سینمایی “مرد بلندقد” به دست آورد و اندکی پس از آن در فیلم مستقل The YOUNG AND PRODIGIOUS SPIVET ظاهر شد که در آن جاکوب در کنار هلنا بونهام کارتر و کالوم کیث رنی با کارگردان ژان کار می کرد. -پیر ژونه (“املی”). در سال 2014، جاکوب از فیلمبرداری فیلم MGM/Warner Brothers IF I STAY لذت برد که در آن نقش برادر کوچکتر کلویی گریس مورتز را بازی کرد. این فیلم در ادامه نامزد جایزه انتخاب مردم شد و دو جایزه انتخاب نوجوان را از آن خود کرد.

در سال 2015، نه تنها فیلم ژاکوب به نام THE BIRDWATCHER در جشنواره فیلم Whistler به نمایش درآمد، بلکه Jakob در برنامه سالانه “ستارگان برای تماشا” جشنواره شناخته شد. این ابتکار به 4 تسپین جدید که در آستانه موفقیت و ستاره شدن بین المللی هستند، تجلیل می کند. این نامزدی در سراسر صنعت مورد توجه قرار گرفته است.

در سال 2016 جاکوب در باشگاه ماجراجویی در مقابل کیم کوتس («پسران آنارشی») و بیلی زین («زولندر» و «تایتانک») دیده شد. فیلمی خانوادگی که گروهی از دوستان را دنبال می کند که جعبه ای جادویی و اسرارآمیز را پیدا می کنند و برای یک ماجراجویی هیجان انگیز دور هم جمع می شوند. جاکوب بعدی با بازی مقابل نیکلاس کیج در اکشن هیجان انگیز دیستوپیایی، HUMANITY BUREAU دیده می شود.