بستن

Julia Sarah Stone

جولیا سارا استون (زاده ۲۴ نوامبر ۱۹۹۷)  یک هنرپیشه کانادایی است. او در سن شش سالگی تحصیل در رشته تئاتر را آغاز کرد و در سال های بعد در تعدادی از نمایشنامه های مدرسه ظاهر شد. پس از رزرو بخش کوچکی در یک فیلم کوتاه مستقل در سال 2009، او در سال 2011 در فیلم سینمایی سال 2011 که دالی پارتون مامان من بود، موفق به کسب نقش موفقیت آمیز شد و برای آن جایزه هنرمند جوان دریافت کرد. پس از آن، استون در قسمت آزمایشی سریال CW، امیلی اونز، M.D. انتخاب شد. فصل سوم سریال AMC The Killing; و تعدادی فیلم مستقل محصول کانادا.

او علاوه بر جایزه هنرمند جوان، چندین جایزه سینمایی دیگر نیز دریافت کرده است. استون برای بازی در فیلم Wet Bum در سال 2014 به عنوان ستاره نوظهور جشنواره بین المللی فیلم تورنتو انتخاب شد، در سال 2015 برنده جایزه لئو شد و نامزد جایزه حلقه منتقدان فیلم ونکوور شد. بازی او در فیلم The Unseen در سال 2016 نامزدی بیشتری را از حلقه منتقدان فیلم ونکوور به ارمغان آورد. در سال 2019، او دومین جایزه لئو را برای بازی در فیلم دراماتیک زنبور عسل دریافت کرد.

استون به دلیل استفاده از سکوت و حالات چهره روی صفحه مورد تحسین قرار گرفته است. در یک بررسی، RogerEbert.com اشاره کرد که بینندگان می توانند حال و هوای یک صحنه را صرفاً با تماشای Stone بسنجند. در سال 2016، او برای نقش دانا کوپلند در سریال فاجعه پس از مرگ انتخاب شد. او بعداً نقش ایوا را در مقابل ایوان ریچل وود در فیلم دراماتیک Allure در سال 2017 بازی کرد.

آثار Julia Sarah Stone 1