بستن

Tom Colbert

توماس جی. کولبرت مدیر ارشد اجرایی با دهه‌ها تجربه مدیریتی و سردبیری در زمینه‌های اخبار ملی، سرگرمی تلویزیونی، انتشارات، پخش جریانی و فیلم سینمایی است.

او کار حرفه ای خود را در ایستگاه خبری CBS در لس آنجلس، KCBS آغاز کرد و تا رتبه محقق ارشد ارتقا یافت. در سال 1989، آقای کولبر توسط تلویزیون پارامونت استخدام شد تا سردبیر داستان یک برنامه مجله خبری سندیکایی شود. در سال 1992، او Industry R&D, Inc. را ایجاد کرد که اولین سرویس واسطه ملی برای خبرنگاران محلی بود. هر روز، کارکنان او داستان‌های مهم روزنامه‌نگاران در شهرهای کوچک را برای بررسی توسط رسانه‌های خبری، ناشران و تولیدکنندگان سرگرمی بین‌المللی و ایالات متحده خلاصه می‌کردند. بانک داستان او که اکنون بیش از 10000 داستان منحصر به فرد دارد، برای دهه ها بانک قابل جستجو برای توسعه دهندگان داستان بوده است.

در بین پروژه های خبری و سرگرمی خود، آقای کولبر همچنین آموزش مدیریت بحران و خدمات ارتباط رسانه ای را به اولین پاسخ دهندگان و آژانس های تحقیقاتی ارائه کرده است. به مدت 18 سال، او یک مربی کمکی در مؤسسه آموزشی تخصصی مشهور کالیفرنیا در کمپ سن لوئیس بود.

در سال 2009، او CommStatim را راه‌اندازی کرد، شرکتی که به کارمندان عمومی – از جمله افشاگران و قهرمانان شهروندی کمک می‌کند – حوادث اضطراری و پرونده‌های جنایی خود را به اخبار و داستان‌های سرگرمی ترجمه کنند که بر صداقت، درس‌های آموخته شده و خیر عمومی تأکید دارند.

آقای کولبر فارغ التحصیل سال 1980 از گروه روزنامه نگاری برنده جوایز در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، نورتریج است.