بستن

Tsubasa Honda

در اواسط سال 2006، هوندا توسط هفت نفر مختلف در همان روز مورد شناسایی قرار گرفت، که دلیل ورود او به صنعت سرگرمی شد. او سپس اولین کار خود را به عنوان یک مدل انحصاری در مجله “Seveteen” در همان سال انجام داد. در سال 2007، او مجلات را تغییر داد و یک مدل انحصاری برای Love Berry بود.

از ژانویه 2010 به بعد، او دوباره به Non-no تغییر مکان داد و هنوز هم یک مدل انحصاری برای مجله است.در 25 آگوست 2011، هوندا در برنامه پرطرفدار TBS آکاشیا سانما به نام “من همیشه تو را دوست داشتم” به عنوان شخصی که شینگو فوجیموری رادیو شرقی دوست داشت ظاهر شد و از آن زمان به بعد حضورهای تلویزیونی او بسیار افزایش یافت.در نوامبر 2012، او اولین فیلم خود را با بازی در فیلم Fashion Story: Model (2012) انجام داد.

فیلم پرفروش او در تئاتر، فیلم بعدی او، فیلم راکوگو (2012) است. او نقش دختری را بازی کرد که می‌خواهد نویسنده رمان شود و به طور تصادفی با مردی (تاکایوکی یامادا در نقش مرد) آشنا می‌شود که ثروت مردم را پیش‌بینی می‌کند. فیلم راکوگو (2012) با موفقیت و از نظر تاریخی در رتبه اول پرفروش ترین فیلم DVD (محدوده رتبه بندی شامل کل فروش سینماهای دی وی دی خارجی) در ژاپن توسط Oricon Inc. در 22 اکتبر 2013 قرار گرفت. و اولین فیلم است. فیلمی که بازی او در تئاتر مصری Grauman در هالیوود، کالیفرنیا، 2012 نمایش داده شد.