بستن

Gigi Gaston

لوئیز جیجی گاستون نویسنده و کارگردان آمریکایی است.

گاستون در اوایل زندگی خود در نیویورک تایمز به عنوان یک سوارکار در سال 1977 مورد توجه قرار گرفت، [1][2] و او حرفه ای را در پرش نمایش سوارکاری المپیک دنبال کرد.[3]

گاستون فیلمنامه‌های بسیاری را نوشته و فروخته است، از جمله مانند یک خانم،  مرغ مقلد، به استیو تیش و نیو لاین سینما، و مادام لوپسکیو به ران هاوارد با مبلغ هنگفت شش رقمی در سال 1996. 

مستند او به نام The Cream Will Rise (1998) درباره سال‌های اولیه سوفی بی. هاوکینز، خواننده/ترانه‌سرا،  در جشنواره‌های فیلم بازی شد و در ورایتی به خوبی مورد بازبینی قرار گرفت.

گاستون موزیک ویدیوی به روز شده اولیویا نیوتن جان را کارگردانی کرد، “من صادقانه دوستت دارم”. گاستون در سال 2001 فیلم دزدی فراتر از محدوده شهر را کارگردانی کرد (آن را پاره کنید) با ناستاسیا کینسکی، آلیسون هانیگان و جنیفر اسپوزیتو، که نقدهای متفاوتی دریافت کرد. در سال 2008، گاستون مستند ما را ساکت نخواهیم کرد در مورد بی نظمی های ادعایی در جلسات حزبی برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری حزب دموکرات در سال 2008 کارگردانی کرد.اگرچه گاستون یک دموکرات فداکار است. پدربزرگ او، شهردار بوستون و فرماندار ماس، این سند تنها در وبلاگ ها و رسانه های “راست مرکز” مانند فاکس و دوستان و دیگران مورد بحث قرار گرفت.

در سال 2012، او نمایشنامه اتاق 105: بالا و پایین های جنیس جاپلین را نوشت و کارگردانی کرد که سوفی بی هاوکینز در نقش جاپلین حضور داشت. در 4 اکتبر، سالگرد مرگ جاپلین،  افتتاح شد و اجرای آن تمدید شد. در EDGE لس آنجلس به‌عنوان «نویسندگی و کارگردانی چشمگیر» و «یک شادی» توصیف شد،  و در جاهای دیگر نیز نقدهای خوبی دریافت کرد.

او همچنین به تازگی فیلم خود را تنها با هم بر اساس کتاب مادرش تنها با هم نوشته تئودورا گتی گاستون، یک داستان عاشقانه غم انگیز به وارک اینترتینمنت فروخت، جایی که فیلمبرداری آن از ژانویه 2018 آغاز می شود. گاستون فیلم Gypsy Moon را در سال 2020 کارگردانی خواهد کرد، فیلمی با الهام از کوئنتین تارانتینو درباره یک استریپر

کاکلشن فیلم های نوروز 1402