بستن

آواتار صفحات جنیفر لوپز در شبکه‌های اجتماعی سیاه شدند

0 دیدگاه | 2 هفته پیش

حساب‌های لوپز در شبکه‌های اجتماعی به شکل مرموزی سیاه شده است.
صفحات «جنیفر لوپز» در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک، تیک‌تاک و توییتر ناگهان سیاه شدند. نمایندگان این خواننده و بازیگر تاکنون به این اتفاق واکنشی نشان نداده‌اند اما پیش‌بینی می‌شود که او به زودی پروژه جدیدی اعلام کند.

هرچند لوپز تمامی پست‌هایش در اینستاگرام را حذف کرده اما ردی از فعالیت او در فیسبوک، توییتر و تیک‌تاک باقی مانده است. لوپز در این چهار شبکه اجتماعی نزدیک به ۳۴۷ میلیون دنبال‌کننده دارد.

لوپز ژوئن سال گذشته برای تولید چندین فیلم و سریال با نتفلیکس قراردادی به امضاء رساند. او با فیلم «اغواگران» (Hustlers) در سال ۲۰۱۹ رکورد افتتاحیه فیلم‌های لایو-اکشن خودش را با ۳۳.۱ میلیون دلار شکست. آن فیلم در بازارهای داخلی ۱۰۵ میلیون دلار و در سراسر دنیا ۱۵۷.۶ میلیون دلار فروخت.

لوپز که بیش از ۷۰ میلیون آلبوم فروخته و در ماه مه آینده فیلم «مادر» (The Mother) را در نتفلیکس خواهد داشت. او اخیراً در فیلم «ازدواج ناگهانی» (Shotgun Wedding) آمازون مقابل «جاش دوامل» دیده شده است.

یکی از دنبال‌کنندگان جنیفر لوپز در فیسبوک نوشته است: «چه اتفاقی افتاده؟ امیدوارم که حال خانواده بزرگت خوب باشد. برای صحت و سلامت تو دعا می‌کنم.»

0 دیدگاه