بستن

برایان کرانستون دنباله Upside را با وجود انتقادها می‌سازد

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

کرانستون می‌گوید با همکاری «کوین هارت» دنباله «بالایی»‌ را می‌سازند.
«برایان کرانستون» شش سال قبل در فیلم «بالایی» (The Upside) مقابل «کوین هارت» و «گلشیفته فراهانی» نقش یک میلیاردر قطع نخاع شده را بازی کرد. او در مصاحبه جدیدی با پادکست «کلاب رندوم» با اجرای «بیل مار» فاش می‌کند که داستان این فیلم هنوز به پایان نرسیده و با یک دنباله ادامه پیدا خواهد کرد. او در اپیزودی که ۳۰ ژانویه پخش خواهد شد می‌گوید:‌ «یک دنباله برایش می‌سازیم.»

«بالایی» با بودجه ۳۷ میلیون دلاری و با الهام از یک فیلم فرانسوی ساخته شد و ۱۲۵ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخت. اما علی‌رغم موفقیت تجاری، کرانستون می‌گوید با انتقادهای زیادی روبرو شده است: «مزخرف زیادی برای آن فیلم تحویل گرفتم. بازیگر با جسم سالم هستم که نقش یک معلول را بازی می‌کردم.»

مار واکنش نشان می‌دهد: «آخر اسمش بازیگری است. نکته اصلی تقریباً همین است، اینکه نقشی بازی کنی که در واقعیت نیستی، این‌طور نیست؟»

کرانستون می‌گوید: «خیلی غافلگیر شدم که به خاطرش واکنش‌های منفی دریافت کردم، و فکر کردم: «نکته خوبی است، اینکه به بازیگران معلول فرصت داده نمی‌شود. موقعیت گریزناپذیری است که… می‌گویند: «آیا اندوخته‌ای داری که بتوانی بار این فیلم را به دوش بکشی؟»»

ستاره «برکینگ بد» (Breaking Bad) در ادامه از بازیگرانی نام می‌برد که برای بازی در نقش شخصیت‌های معلول ستایش شده‌اند، از جمله «ال پاچینو» در نقش مردی نابینا در فیلم «عطر زن» (Scent of a Woman) و «دنیل دی لوییس» برای «پای چپ من» (My Left Foot). او اضافه می‌کند: «[در آن صورت] بازی‌های بسیاری خوبی را از دست می‌دادیم.»

0 دیدگاه

کاکلشن فیلم های نوروز 1402