بستن

بعضی از شرکت‌کنندگان در مسابقه Squid Game: The Challenge به مراقبت‌های پزشکی نیاز پیدا کرده‌اند

0 دیدگاه | 5 روز پیش

برگزاری مسابقه واقعی «بازی مرکب» باعث مصدومیت‌هایی شده است.
بعضی از شرکت‌کنندگان در مسابقه واقعی «بازی مرکب» (Squid Game: The Challenge) دچار مصدومیت شده‌اند. نشریه «سان» گزارش داده است که برخی از افرادی که در هوای بسیار سرد در این مسابقه تلویزیونی شرکت کرده‌اند، نیازمند مراقبت‌های پزشکی شده‌اند.

در این گزارش آمده است که ۴۵۶ شرکت‌کننده برای یک جایزه ۴.۵۶ میلیون دلاری بازی «چراغ قرمز، چراغ سبز» را در آب و هوای منفی ۳ درجه سلسیوس بازی کرده‌اند و باید در این سرما بی‌حرکت باقی می‌مانده‌اند. برخی از شرکت‌کنندگان پس از انجام این بازی نمی‌توانسته‌اند پای خود را به حرکت درآورند.

تولید این مسابقه تلویزیونی از این هفته در استودیوهای کاردینگتون در بدفورد انگلستان آغاز شده است. در گزارش «سان» آمده است که کمتر از پنج فرد به مراقبت‌های پزشکی نیاز پیدا کرده‌اند و یک فرد دیگر تصادفاً به یک دیوار برخورد کرده و مصدوم شده است.

یکی از منابع «سان» می‌نویسد: «می‌توانستید بشنوید که یک نفر فریاد می‌زند «پزشک» و افرادی شتابان می‌آمدند. به جایی رسیدیم که میان برداشت‌ها تا ۳۰ دقیقه آن‌جا می‌ایستادیم.»

سخنگوی نتفلیکس در مصاحبه با «ورایتی» به این گزارش واکنش نشان داده و می‌گوید: «ما عمیقاً به سلامت و امنیت عوامل و بازیگران اهمیت می‌دهیم و بر روی همه تأمین ایمنی مناسب سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. هرچند سرمای محل فیلمبرداری بسیار شدید بوده – و شرکت‌کنندگان آمادگی آن را داشته‌اند – هرگونه ادعای مصدومیت جدی نادرست است.»

در گزارش «ورایتی» آمده است که تنها ۲۸۸ شرکت‌کننده چالش «چراغ قرمز، چراغ سبز» را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و در چالش‌های بعدی حاضر خواهند بود.

تولید مسابقه «بازی مرکب: چالش» ژوئن سال ۲۰۲۲ و پس از رکوردشکنی سریال «بازی مرکب» در مراسم اهدای جوایز امی تأیید شد.

0 دیدگاه