بستن

جیمز کامرون: دی‌کاپریو نمی‌خواست برای Titanic تست بازیگری بدهد

0 دیدگاه | 4 روز پیش

کامرون فاش کرده است که دی‌کاپریو تا مرز جدایی از «تایتانیک» پیش رفته است.
«جیمز کامرون» کارگردان «تایتانیک» (Titanic) فاش کرده است که «لئوناردو دی‌کاپریو» در ابتدا حاضر نبوده برای این فیلم ۲ میلیارد دلاری تست بازیگری بدهد.

کامرون در مصاحبه با «جی‌کیو» می‌گوید: «به یاد می‌آورم که با لئو جلسه داشتم و بعد قرار بود تست بازیگری بدهد. جلسه جالبی بود چون من در اتاق کنفرانس منتظر نشسته بودم تا با یک بازیگر ملاقات کنم. و نگاهی به اطراف انداختم و دیدم که همه زنان دفتر هر یک به دلیلی در جلسه حضور دارند. مثلاً یک تهیه‌کننده زن آن‌جا بود، بسیار خوب، اشکالی نداشت. اما یک حسابدار؟ چرا او باید در جلسه حاضر می‌شد؟ همگی می‌خواستند با لئو ملاقات کنند. مسخره بود. نگاهی به اطراف انداختم و گفتم: «فکر می‌کنم جواب این سؤال را می‌دانم.»»

کامرون می‌گوید دی‌کاپریو در آن جلسه از همه از جمله خود او دلبری می‌کند. با این حال، کارگردان همچنان تمایل داشت بازی او در مقابل «کیت وینسلت» را ببیند. چند روز بعد، دی‌کاپریو بی‌آنکه بداند کامرون قرار است از او تست بازیگری بگیرد حضور پیدا می‌کند.

جیمز کامرون کارگردان «آواتار» (Avatar) می‌گوید دی‌کاپریو به او گفته است:‌ «من فیلمنامه‌خوانی نمی‌کنم.»» کامرون سپس دست دی‌کاپریو را می‌فشارد و می‌خواهد با او خداحافظی کند. وقتی دی‌کاپریو می‌بیند که این نقش در حال از دست رفتن است می‌گوید: «صبر کنید، صبر کنید. منظور شما این است که اگر تست ندهم، نقش را به دست نمی‌آورم؟»

کامرون سپس برای دی‌کاپریو توضیح می‌دهد که آن «تایتانیک» فیلمی «بسیار بزرگ است که دو سال از عمر من را می‌گیرد و وقتی من مرحله پس از تولیدش را انجام می‌دهم در پنج فیلم دیگر بازی خواهی کرد و به مدلینگ و کارهای دیگر می‌رسی. بنابراین نمی‌خواهم به فیلم گند بزنم. در انتخاب بازیگر تصمیم نادرستی نمی‌گیرم، بنابراین یا فیلمنامه‌خوانی می‌کنی یا نقش را به دست نمی‌آوری.»

کامرون ادامه می‌دهد: «[دی‌کاپریو] به جک تبدیل شد و [چهره] کیت روشن شد و آن‌ها وارد شدند و او صحنه را بازی کرد. ابرهای تیره باز شدند، پرتویی از نور آفتاب فرود آمد و جک را روشن کرد. گفتم: «خیلی خوب، او همان پسری است که می‌خواهم.»»

فیلم «آواتار: راه آب» (Avatar: The Way of Water) کامرون ۱۶ دسامبر اکران خواهد شد.

0 دیدگاه