بستن

درآمد ۳۰۰ میلیون دلاری رایان رینولدز با فروش Mint Mobile به T-Mobile

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

رینولدز با فروش «مینت موبایل» به درآمد ۳۰۰ میلیون دلاری می‌رسد.
«رایان رینولدز» بازیگر کانادایی با فروش «مینت موبایل» به درآمد ۳۰۰ میلیون دلاری خواهد رسید. بازیگر «ددپول» (Deadpool) که یکی از مالکان باشگاه فوتبال رکسهام ولز نیز هست، برند مشروب خود را نیز در سال ۲۰۲۰ با قراردادی ۶۱۰ میلیون دلاری فروخته است.

رینولدز «مینت موبایل» را به «تی-موبایل» می‌فروشد که دومین اپراتور بزرگ ایالات متحده است. او با انتشار بیانیه‌ای به شوخی می‌گوید: «خیلی خوشحالم که تی-موبایل در لحظات آخر بر پیشنهاد سلطه‌جویانه مادرم «تمی رینولدز» غلبه کرد.»

رینولدز به واسطه کمپانی تبلیغاتی خودش «ماکسیموم افورت» در چند تیزر تبلیغاتی برای «مینت موبایل» و برند مشروب «ایوییشن آمریکن جین» بازی کرده است.

او که از دهه ۱۹۹۰ بازیگری را آغاز کرده اخیراً در فیلم‌هایی چون «پروژه آدام» (The Adam Project)، «گای آزاد» (Free Guy) و «بادیگارد همسر آدمکش» (Hitman’s Wife’s Bodyguard) ظاهر شده است. رینولدز در سال ۲۰۲۰ دومین بازیگر پردرآمد دنیا شد و برای هر فیلم نزدیک به ۲۰ میلیون دلار دریافت کرد.

رینولدز در مصاحبه با برنامه «زنده با کلی و مایکل» (Live with Kelly and Michael) در سال ۲۰۱۸ از اولین نقش خود در سال ۱۹۹۱ در نقش یک نوجوان گفته بود: «تصور می‌کردم خیلی پولدار شده‌ام. درآمد ۱۵۰ دلاری در روز مثل تحقق یک رؤیا بود.»

رینولدز در سال ۲۰۲۱ باشگاه فوتبال رکسهام را با «راب مک‌الهنی» و با قراردادی ۲.۵ میلیون دلاری خریداری کرد. این دو به تازگی مستندی تحت عنوان «به رکسهام خوش‌آمدید» (Welcome to Wrexham) را برای این باشگاه تولید کرده‌اند. شایعه خرید تیم هاکی اوتاوا سناتورز توسط این دو نیز شنیده شده است.

رینولدز یکی از چندین سلبریتی متمولی است که در پروژه‌های غیرسینمایی سرمایه‌گذاری می‌کند. «اشتون کوچر» یکی از سهامداران اوبر، اسکایپ و ایربی‌ان‌بی است، در حالی که «اسنوپ داگ» و «جرد لتو» هر دو در شبکه اجتماعی ردیت سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

رینولدز به زودی در فیلم «ددپول ۳» مقابل «هیو جکمن» نقش‌آفرینی می‌کند.

0 دیدگاه