بستن

دنباله The Holiday با کامرون دیاز و کیت وینسلت در دست ساخت است

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

به‌روزرسانی: «نانسی مایرز» نویسنده و کارگردان فیلم «The Holiday» و «کیت وینسلت» شایعه تولید دنباله را تکذیب کردند.

مایرز در اینستاگرام می‌نویسد: «در مورد این گزارش پیام‌های زیادی دریافت کرده‌ام – متأسفم ولی صحت ندارد.»

وینسلت در مصاحبه با مجله «اینترویو» می‌گوید: «در موردش چیزی خوانده‌ام، اما اولین بار نیست. به شما قول می‌دهم که یک ایجنت یا نماینده یا هر فر دیگری از قسمت اول با من مذاکره نکرده است. صادقانه می‌گویم هیچ‌وقت بحثی در موردش نشده.»

پیش‌تر: «کامرون دیاز» و «کیت وینسلت» به دنباله «تعطیلات» (The Holiday) پیوسته‌اند. «نشریه «سان» گزارش داده است که دنباله این فیلم کمدی-رمانتیک با کامرون ۵۰ ساله، «جود لا» ۴۹ ساله، وینسلت ۴۷ ساله و «جک بلک» ۵۳ ساله در دست ساخت است. قسمت اول این فیلم ۱۷ سال قبل اکران شد.

برخی از هواداران فیلم در شبکه‌های اجتماعی از این گزارش اظهار شگفتی کرده‌اند. یکی از آن‌ها می‌نویسد: «همین حالا خواندم که دنباله «تعطیلات» ساخته خواهد شد؟ رؤیاها به حقیقت تبدیل می‌شوند.» دیگری می‌نویسد: «برای فیلم «تعطیلات» دنباله می‌سازند؟ این بهترین خبر سال است!»

با این حال برخی دیگر نسبت به تولید دنباله بی‌میلی نشان داده‌اند: «به همه تهیه‌کنندگان، نویسندگان و کارگردانان هالیوود که حتی فکر دنباله «تعطیلات» به ذهنشان خطور می‌کند: رهایش کنید!»

«سان» گزارش می‌دهد که تولید این فیلم از سال آینده میلادی آغاز خواهد شد: «برنامه این است که سال آینده فیلمبرداری شود، بیشتر در بریتانیا و اروپا، اما بازیگران اصلی همگی قرارداد امضاء کرده‌اند و به فیلم پیوسته‌اند. یکی از موفق‌ترین فیلم‌ها در نوع خود است و هر سال هنوز میلیون‌ها هوادار در سراسر دنیا از آن لذت می‌برند – کاملاً منطقی است که آن شخصیت‌ها برگردند و زندگی آن‌ها پس از پیوندشان نشان داده شود.»

قسمت اول «تعطیلات» با بودجه ۸۵ میلیون دلاری ساخته شد و در سال ۲۰۰۶ بیش از ۲۰۵ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کرد. این فیلم با این حال از «راتن تومیتوز» امتیاز ۴۹ درصد از ۱۵۸ نقد دریافت کرده است.

0 دیدگاه