بستن

دیدار جنیفر انیستون با بازیگر کودک سریال Friends پس از ۲۷ سال

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

«می ویتمن» پس از بیست و هفت سال با انیستون دیدار کرد.
«جنیفر انیستون» با یکی از بازیگران کودک سریال «دوستان» (Friends) پس از نزدیک به سه دهه دیدار کرد. ویدیوی لحظه این دیدار نشان می‌دهد که انیستون در مواجهه با «می ویتمن» غافلگیر شده است. انیستون از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ نقش «ریچل گرین» را بازی کرده در حالی که ویتمن ۲۷ ساله دسامبر سال ۱۹۹۶ در سریال دیده شد.

ویتمن در زمان ضبط فصل سوم «دوستان» هشت ساله بود و نقش دختری به نام سارا را بازی کرد که «راس گلر» با بازی «دیوید شویمر» تصادفاً باعث شکسته شدن پایش شد.

ویتمن پس از معرفی خودش به انیستون در برنامه «زنده با کلی و رایان» (Live With Kelly and Ryan) می‌گوید: «فقط می‌خواستم به شما سلام کنم چون با من خیلی مهربان بودید. سریال محبوب من بود و شما باعث شدید که احساس کنم یکی از بازیگران [اصلی] سریال هستم. خیلی مهربان بودید و من را بغل کردید. از شما متشکرم. هیچ‌وقت فراموش نکردم.»

انیستون پاسخ می‌دهد: «خیلی خوشحالم که حالت خوب است.» ویتمن می‌گوید: «از دیدن شما خوشحالم. شگفت‌انگیزید.»

ویتمن در برنامه «کلی و رایان می‌گوید: «فکر می‌کنم هشت ساله بودم. و با من تماس گرفتند که برای سریال «دوستان» انتخاب شده‌ام، و من به این سریال علاقه داشتم. نمی‌توانم بگویم که چرا یک دختر هشت ساله باید سریال «دوستان» را دوست داشته باشد، اما چیزی قابل‌درک را در آن حس کردم.»

ویتمن ادامه می‌دهد: «اولین بار بود که او را می‌دیدم. یک لحظه بزرگ تجدید دیدار بود. دیدنش شگفت‌انگیز بود. زن خیلی جذابی است. شخصیت خیلی جذابی است.»

0 دیدگاه