بستن

راسل کرو: در Gladiator 2 هیچ مشارکتی ندارم

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

کرو می‌گوید هیچ مشارکتی در «گلادیاتور ۲» ندارد.
«راسل کرو» می‌گوید آماده لذت بردن از «گلادیاتور ۲» (Gladiator 2) «ریدلی اسکات» است اما یک بار دیگر تأکید می‌کند که تا این لحظه مشارکتی در فیلم نکرده است.

این بازیگر برنده اسکار در مصاحبه برنامه رادیویی «برایان توبریدی» می‌گوید تا امروز هیچ مشارکتی در فیلم نداشته است. در این دنباله «پل مسکال» نقش نسخه بزرگسال‌تر لوسیوس را بازی می‌کند که خواهرزاده کومودوس با بازی «واکین فینیکس» رهبر امپراطوری روم در قسمت اول بود. در آن فیلم کومودوس به دست ماکسیموس با بازی «راسل کرو» کشته شد. لوسیوس فرزند لوسیلا با بازی «کانی نیلسن» و نوه مارکوس اورلیوس است. پیش‌تر گزارش شده بود که «دنزل واشینگتن» و «بری کیوگن» در حال مذاکره‌اند تا به این فیلم ملحق شوند.

کرو می‌گوید:‌ «شک ندارم که در مقطعی نظر من را در مورد چیزی می‌پرسند، اما مدتی است که هیچ چیزی به من ارائه نکرده‌اند. روایت ادامه پیدا می‌کند، اما از مرگ ماکسیموس زمان زیادی گذشته، بنابراین من در واقع هیچ مشارکتی ندارم. شنیده‌ام که پل جوان مرد خوبی است و من برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. فکر می‌کنم از جایی که داستان را شروع می‌کنند، لوسیوس جوان که وارد نقش امپراتور می‌شود ایده بسیار هوشمندانه‌ای درون دنیای فیلمی است که ما خلق کردیم.»

او اضافه می‌کند: «نمی‌خواهم روی این فیلم بیش از حد فکر کنم چون من را به دورانی می‌برد که طبیعتاً خیلی جوان‌تر بودم. و می‌دانید، جنبه‌های مثبت آن تجربه امروز به شکل بی‌نقصی متبلور شده‌اند. به آن فکر می‌کنم و می‌بینم که از تمام دقایقش لذت برده‌ام، اما در آن زمان در واقع چنین نبود. دوست دارم در صحنه فیلم‌های تاریخی باشم. پوشیدن آن لباس‌ها و قرار گرفتن در آن موقعیت‌ها و چنین چیزهایی، برای من به‌شدت جذاب است. کمی حسادت می‌کنم که دیگران قرار است تجربه من را داشته باشند.»

قسمت اول «گلادیاتور» در سراسر دنیا بیش از ۴۰۰ میلیون دلار فروخت و ۱۱ نامزدی اسکار را دریافت کرد. در مراسم اسکار آن سال «گلادیاتور» برنده جایزه بهترین فیلم سال و بهترین بازیگری برای کرو و نقش «ماکسیموس» شد.

این بازیگر ۵۸ ساله پیش‌تر در مصاحبه با پادکست «فیتزی و ویپا» گفته بود: «بله ما شامی خوردیم و درباره همه‌اش حرف زدیم. بنابراین تقریباً می‌دانم که او چطور داستان را شکل خواهد داد. اما بله، اگر یادتان باشد، بچه‌ای بود که می‌خواست گلادیاتور را شگست دهد و منجر شد به سخنرانی «اسم من هست». یعنی آن بچه بزرگ شده و حالا امپراتور است.»

0 دیدگاه