بستن

سیلوستر استالونه در فیلم اکشن و کمدی Never Too Old to Die

0 دیدگاه | 1 ماه پیش

استالونه به فیلم اکشن و کمدی «برای مردن هرگز پیر نیست» ملحق شد.
استودیوی آمازون امتیاز پخش فیلمنامه «برای مردن هرگز پیر نیست» (Never Too Old to Die) با بازی «سیلوستر استالونه» را خریداری کرد. این فیلم اکشن و کمدی قتل مرموزی در خانه سالمندان جاسوس را روایت می‌کند که قهرمانی از دوران «جنگ سرد» را مأمور می‌کند قاتل را بیابد.

این اولین پروژه‌ای خواهد بود که پس از امضای قرارداد میان آمازون و کمپانی بالبوآ استالونه تولید می‌شود. استالونه با این قرارداد پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی می‌نویسد و کارگردانی می‌کند. کارگردان «برای مردن هرگز پیر نیست» هنوز انتخاب نشده است.

استالونه فیلم «سامری» (Samaritan) را در آمازون پرایم ویدیو داشته و نقش یک ابرقهرمان مفقود شده را بازی کرده است. او اخیراً در سریال «شاه تولسا» (Tulsa King) به نویسندگی «تیلور شریدان» شبکه پارامونت+ دیده شده و در نقش یک سردسته مافیای نیویورک ظاهر شده است.

استالونه امسال از ۵ مه با فیلم ابرقهرمانی «نگهبانان کهکشان ۳» (Guardians of the Galaxy Vol. 3) «جیمز گان» در نقش «استارهاک» دیده خواهد شد و سریال مستند «خانواده استالونه» (The Family Stallone) را از ۱۷ مه در پارامونت+ دارد. فیلم «بی‌مصرف‌ها ۴» (The Expendables 4) او نیز در ماه آگست پخش خواهد شد.

کمپانی بالبوآ پروداکشنز استالونه علاوه بر «سامری» و «شاه تولسا»، اقتباس سینمایی از رمان نوجوانانه «گمشده در کوهستان مین» (Lost on a Mountain in Maine) را در دست ساخت دارد.

 
 

0 دیدگاه