بستن

فیلمبرداری Megalopolis فرانسیس فورد کاپولا به پایان رسید

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

کاپولا بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری «مگالوپلیس» را شخصاً تأمین کرده است.
فیلمبرداری فیلم «مگالوپلیس» (Megalopolis) «فرانسیس فورد کاپولا» با بازی «آدام درایور» به پایان رسید. صفحه رسمی فیلم در اینستاگرام با انتشار تصویری پایان فیلمبرداری پروژه را تأیید کرده است.

در ماه ژانویه «هالیوود ریپورتر» گزارش داده بود که فیلمبرداری «مگالوپلیس» به حاشیه کشیده دشه و کاپولا اعضای چند بخش از گروه تولید را اخراج کرده است. با این حال درایور و کاپولا با انتشار بیانیه‌هایی این گزارش را تکذیب کردند.

درایور در مصاحبه با «پیست» گفته بود که «مگالوپلیس» فیلمی برای «همه» مخاطبین است: ««مگالوپلیس» یکی از هیجان‌انگیزترین پروژه‌هایی بود که در آن‌ها مشارکت کرده‌ام، به خصوص با فرانسیس [فورد کاپولا]. یکی از بهترین تجارب فیلمبرداری عمرم بوده است. و آثاری که او می‌سازد، اصول معینی ندارد. بسیار منحصر به فرد  و نوآورانه است و امیدوام که برای همه قابل وصول باشد. امیدوارم که دافعه نداشته باشد و برای گروه معینی از مخاطبین نباشد، برای همه است. و کاپولا همه انتظارات شما را برآورده می‌کند.»

در خلاصه داستان «مگالوپلیس» آمده است: «شهردار نیویورک در ستیز با سرمایه‌داری است که می‌خواهد با استفاده از یک ماده پلاستیکی ارزان-قیمت و نوآورانه آرمان‌شهری به نام «مگالوپلیس» بسازد.»

«ناتالی امانوئل»، «جان ویت»، «فورست ویتاکر»، «لورنس فیشبورن»، «جیسون شوارتزمن»، «کاترین هانتر»، «جمیز رمار»، «گریس وندروال»، «تالیا شایر»، «شایا لباف» و «آبری پلازا» از جمله بازیگران فیلم خواهند بود.

«ایمج کامیکس» این هفته در واندکار اعلام کرد که فیلم «مگالوپلیس» به یک رمان مصور تبدیل خواهد شد.

0 دیدگاه