بستن

مارگو رابی: درز تصاویر پشت صحنه Barbie تحقیرآمیز بود

0 دیدگاه | 2 هفته پیش

رابی سکوتش را نسبت به درز تصاویر پشت صحنه «باربی» شکست.
«مارگو رابی» بازیگر و تهیه‌کننده «باربی» (Barbie) درز تصاویر پشت صحنه این فیلم به کارگردانی «گرتا گرویگ» را «عذاب‌آور» خوانده است. رابی که به زودی در «آمستردام» (Amsterdam) «دیوید او. راسل» دیده خواهد شد، در مصاحبه با «جیمی فالن» برای اولین به درز این تصاویر واکنش نشان داده است.

رابی می‌گوید: «نمی‌دانید چقدر برای ما عذاب‌آور بود، به نظر می‌رسید که خوش می‌گذرانیم و می‌خندیم، اما از درون می‌مردیم. می‌مردیم. فکر می‌کردم که این تحقیرآمیزترین لحظه زندگی من است.»

فالن می‌پرسد آیا می‌دانسته تصاویر فیلم «باربی» ممکن است در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود یا نه. رابی می‌گوید: «نه! یعنی می‌دانستم که چند صحنه خارجی را در لس‌آنجلس فیلمبرداری خواهیم کرد. می‌دانستم که به محض بازی در یک صحنه خارجی پاپاراتزی‌ها به سراغ ما می‌آیند. اینکه احتمالاً جمع کوچکی از مردم ایجاد خواهد شد، چون می‌دانید، با آن لباس‌ها کمی جلب توجه می‌کردیم. بنابراین می‌دانستم که کمی توجه وجود خواهد داشت، و شاید تصاویری درز کند، اما نه به این شکل. دیوانه‌وار بود. صدها نفر نگاه می‌کردند.»

پیش‌تر گزارش شده بود که شخصیت‌های «کن» با بازی «رایان گاسلینگ» و «باربی» با بازی «مارگو رابی» خود را در دنیای واقعی گمگشته می‌بینند. «سیمو لیو»، «کیت مک‌کینان»، «آریانا گرینبلات»، «آمریکا فررا»، «الکساندرا شیپ»،‌ «ایسا ری»،‌ «مایکل سرا»،‌ «ویل فرل»، «هری نف»، «کینگزلی بن-ادیر»،‌ «ری پرلمن»، «امرالد فنل»، «شارون رونی»، «اسکات اوانز»، «آنا کروز کین»، «کانر سویندلز»، «ریتو آریا»، و «جیمی دمتریو»، دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

گاسلینگ در مصاحبه با «اینترتینمنت تونایت» گفته بود: «زندگی «کن» به نظر من سخت‌تر از «مرد خاکستری» است. «کن» نه پول دارد، نه شغل، نه ماشین، نه خانه. مشکلاتی را تجربه می‌کند.»

«باربی» ژوئیه سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.
 

0 دیدگاه