بستن

متیو مکفدین به فیلم Deadpool 3 پیوست

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

بازیگر سریال «جانشینی» به فیلم «ددپول ۳» ملحق شد.
«متیو مکفدین» به فیلم ابرقهرمانی «ددپول ۳» (Deadpool 3) ملحق شد. او که برای بازی در سریال پربیننده «جانشینی» (Succession) اچ‌بی‌او برنده امی شده در قسمت سوم «ددپول» مارول به «رایان رینولدز» در نقش «ددپول» یا «ویلسون وید»، «هیو جکمن» در نقش «ولورین» یا «لوگان هولت» و «اما کورین» در یک نقش شرور افشا نشده می‌پیوندد.

مکفدین در فیلم «غرور و تعصب» (Pride & Prejudice) سال ۲۰۰۵ نقش «آقای دارسی» را بازی کرده و سابقه بازی در فیلم «آنا کارنینا» (Anna Karenina)، «دستیار» (The Assistant)، «رابین هود» (Robin Hoon) و سریال «هاواردز اند» (Howards End) را دارد.

«شان لوی» به دنبال موفقیت فیلم‌های «گای آزاد» (Free Guy) و «پروژه آدام» (The Adam Project) «ددپول ۳» با بازی «رایان رینولدز» را کارگردانی می‌کند. این فیلم به گفته «کوین فایگی» مدیر استودیوی مارول رده سنی بزرگسال (R) خواهد داشت. «ددپول ۳» اولین قسمت چندگانه خواهد بود که با همکاری فایگی در «دنیای سینمایی مارول» به تولید می‌رسد.

مکفدین هفته پیش در مصاحبه با «نیویورک تایمز» گفته بود که احساسات مختلفی نسبت به پایان سریال «جانشینی» با فصل چهارم دارد: «شخصیت تام شاید در اردوی لوگان [روی با بازی «برایان کاکس»] باشد، اما بودن در آن موضع آسان نیست. او هنوز احساس امنیت نمی‌کند، و هنوز نگران رابطه خود با شیو [با بازی «سارا اسنوک»] است. و سایرین هنوز در حال مانور دادن و فریب دادن و رقابت کردن‌اند.»

«ددپول ۳» در حال حاضر قرار است ۸ نوامبر ۲۰۲۴ اکران شود.

0 دیدگاه