بستن

نگرانی جیمی کیمل از شرطبندی روی احتمال سیلی خوردنش در مراسم اسکار ۲۰۲۳

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

کیمل مجری اسکار نود و پنجم خواهد بود.
مراسم اهدای جوایز اسکار نود و پنجم (95th Academy Awards) در ماه مارس برگزار خواهد شد اما «جیمی کیمل» می‌گوید از حالا نگران سیلی خوردن است. نامزدهای این دوره سه‌شنبه هفته پیش اعلام شدند و بسیاری از بازیگران از جمله «برندن فریزر» و «آنا د آرماس» برای اولین بار یک نامزدی اسکار مقابل نام خود دیدند.

کیمل در فاصله یک ماه و نیم مانده به برگزاری مراسم نگران است که مانند «کریس راک» که از «ویل اسمیت» سیلی سختی خورد، قربانی حادثه مشابهی شود.

این کمدین سه‌شنبه گذشته در برنامه «جیمی کیمل زنده!» (Jimmy Kimmel Live) گفت شرطبندی روی برندگان اسکار و احتمال غلبه فیلم‌هایی چون «همه‌چیز همه‌جا همزمان» (Everything Everywhere All at Once) بر «الویس» (Elvis) و «تار» (Tár) آغاز شده اما مردم روی اتفاق دیگری نیز شرطبندی کرده‌اند: «آیا مجری یا اهداکنندگان جوایز در طول مراسم سیلی می‌خورد یا نه؟»

در حال حاضر یک نفر ۱۰۰ دلار روی سیلی خوردن مجری یا یکی از اهداکنندگان جوایز که روی صحنه می‌آیند شرطبندی کرده و ممکن است برنده ۱۲۰۰ دلار شود. این موضوع کیمل را کمی نگران کرده است: «به نظر می‌رسد که بعضی از آدم‌ها با مشکل قماربازی را تشویق می‌کنند به من سیلی بزنند.»

کیمل در بخش دیگری از برنامه از شاخه‌ای می‌گوید که معمولاً توجه زیادی به آن نشده است: بهترین انیمیشن کوتاه. «رض احمد» که از اعلام‌کنندگان نامزدهای امسال به همراه «الیسون ویلیامز» بود، وقتی نام یکی از نامزدهای این بخش یعنی «سال آلت‌های من» (My Year of Dicks) را اعلام می‌کرد نتوانست جلوی خنده خودش را بگیرد.

کیمل می‌گوید نام این فیلم به گوشش نخورده است: «رفتم نگاهی به «سال آلت‌های من» بیندازم، اما حالا کامپیوترم دیگر روشن نمی‌شود.»

0 دیدگاه

کاکلشن فیلم های نوروز 1402