بستن

نیکلاس کیج ادعای متد اکتینگ با نقش دراکولا در فیلم Renfield را تکذیب کرد

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

کیج می‌گوید بین برداشت‌های «رنفیلد» در نقش «دراکولا» نمانده است.
«نیکلاس کیج» ادعای ماندن در نقش «دراکولا» در بین برداشت‌های فیلم «رنفیلد» (Renfield) را تکذیب می‌کند. «کریس مک‌کی» کارگردان فیلم این هفته در مصاحبه با «اینسایدر» گفته بود: «هر صحنه‌ای که ضبط می‌کردیم او ۱۰۰ درصد پس از فیلمبرداری به زندگی با آن رفتار ادامه می‌داد.»

کیج در مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» این ادعا را رد می‌کند: «به خاطر نمی‌آورم، نمی‌دانم چرا کریس این حرف را زده. در میان برداشت‌ها هم با «کریس مک‌کی» و هم «نیکلاس هولت» خیلی می‌خندیدیم بنابراین شاید تجربه او این‌گونه بوده، شاید به خاطر اینکه دندان مصنوعی هنوز در دهانم بود باعث شده به شکل خاصی حرف بزنم، اما من چنین تجربه‌ای نداشتم.»

این فیلم بر روی شخصیت رنفیلد تمرکز می‌کند که خدمتکار باوفای خودشیفته‌ترین خون‌آشام دنیا دراکولا است و وظیفه دارد نیازهای اربابش را برآورده کند. اما پس از چند قرن خوش‌خدمتی، رنفیلد آماده است تا از زیر سایه «شاهزاده تاریکی» بیرون بیاید. آکوافینا در نقش «ربکا کویینسی»، «شهره آغداشلو» در نقش «الا»، یکی از جنایتکاران بزرگ شهر و «بن شواترس» دیگر بازیگران فیلم خواهند بود.

کیج در مراسم افتتاحیه گفته بود که لحن دوگانه فیلم برای او جذاب بوده است: «با این دراکولا سعی کردم لحن ترسناک و طنزآمیزی که در جملات وجود داشت را ترکیب کنم. پرسش این بود که چگونه می‌توانم همزمان رعب‌آور و شوخ باشم، چالش این بود.»

مک‌کی می‌گوید وقتی اولین بار کیج را با گریم دراکولا دیده «تقریباً اشک» ریخته است:‌ «فکر کردم که خیلی خوب، این فیلم جواب می‌دهد. چون به نظر من کیج غیرقابل‌پیش‌بینی است، او به نقش‌ها یگانگی می‌بخشد، به شکلی نمی‌دانید که او چه خواهد کرد.»

یونیورسال فیلم «رنفیلد» را ۱۴ آوریل ۲۰۲۳ اکران می‌کند.

0 دیدگاه