بستن

نیکول کیدمن به مینی‌سریال Perfect Nanny پیوست

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

کیدمن به اچ‌بی‌او بازمی‌گردد.
«نیکول کیدمن» برنده امی و اسکار به سریال «پرستار بی‌عیب» (Perfect Nanny) اچ‌بی‌او ملحق شد. «مایا ارسکین» یکی از پدیدآورندگان سریال «پن۱۵» (PEN15) در کنار کیدمن نقش‌آفرینی می‌کند و نویسنده و تهیه‌کننده پروژه خواهد بود. اچ‌بی‌او در رقابت با چندین شبکه دیگر به پیروزی رسیده و این مجموعه تلویزیونی را به عنوان یک مینی‌سریال می‌سازد.

«پرستار بی‌عیب» اقتباسی است از رمانی به همین نام نوشته «لیلا سلیمانی» که در سال ۲۰۱۶ پرفروش شد. داستان این تریلر در مورد رابطه یک زوج با پرستاری است که استخدام می‌کنند. در خلاصه داستان سریال آمده است: «یک پرستار به ظاهر بی‌عیب می‌پذیرد که برای یک زوج با دو فرزند خردسال کار کند، اما شخصیت او نهایتاً اتفاقی شوم را خلق می‌کند.»

«پرستار بی‌عیب» سومین همکاری میان کیدمن و اچ‌بی‌او پس از «دروغ‌های بزرگ کوچک» (Big Little Lies) و «درماندگی» (Undoing) خواهد بود. کیدمن برای «دروغ‌های بزرگ کوچک» برنده جایزه امی شد. او سریال «نه غریبه کامل» (Nine Perfect Strangers) را در هولو داشته و به تازگی به «شیر زن» (Lioness) پارامونت+ و «تبعیدیان» (Expats) آمازون ملحق شده است. این بازیگر استرالیایی اخیراً در فیلم «شمالی» (The Northman) «رابرت اگرز» دیده شده و به تازگی فیلمبرداری فیلم کمدی بدون عنوانی با بازی «جویی کینگ» و «زک افران» را به پایان رسانده است.

0 دیدگاه

کاکلشن فیلم های نوروز 1402