بستن

هالی بیلی: برای فیلم Little Mermaid روزی ۱۳ ساعت درون آب بودم

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

بیلی در بازسازی «پری دریایی کوچولو» دیزنی نقش‌آفرینی کرده است.
«هالی بیلی» می‌گوید برای تبدیل شدن به نسخه لایو-اکشن «پرنسس آریل» در فیلم «پری دریایی کوچولو» (The Little Mermaid) دیزنی، روزی ۱۳ ساعت درون آب به سر برده است. او در مصاحبه با «ادیشن» می‌گوید صحنه‌های زیر آب این فیلم به کارگردانی «راب مارشال» با حوضچه‌های آب و جلوه‌های بصری ساخته شده‌اند.

بیلی می‌گوید: «بیش از هر زمان دیگری در زندگی‌ام خودم را تحت فشار قرار دادم. و فکر می‌کنم پیام [آریل] این بود که بدانی همیشه در شما [ظرفیت] وجود دارد.»

بیلی می‌گوید این بازسازی معاصرتری از داستان کلاسیک است. روایت فیلم انیمیشن دیزنی که در سال ۱۹۸۹ عرضه شد و اینکه آریل فقط به دلیل اینکه عاشق «پرنس اریک» می‌شود برای بیرون آمدن از آب انگیزه پیدا می‌کند، در سال‌های اخیر با انتقادهایی روبرو شده است.

بیلی می‌گوید: «خیلی برای این نسخه از فیلم هیجان‌زده‌ام چون ما این نگاه را تغییر داده‌ایم که او فقط برای یک پسر اقیانوس را ترک می‌کند. بسیار بزرگ‌تر از این است. در مورد خودش است، هدفش، آزادی‌اش، زندگی‌اش و آنچه می‌خواهد.»

او اضافه می‌کند: «ما به عنوان زن شگفت‌انگیزیم، مستقلیم، مدرن هستیم، ما هرچه که فکر کنید هستیم و فراتر از آن. خوشحالم که دیزنی بعضی از آن مضامین را به‌روزرسانی کرده است.»

بیلی پیش‌تر در مصاحبه با «فیس» گفته بود که از واکنش‌های منفی هواداران متعجب نیست: «مردم درک نمی‌کنند که وقتی سیاه باشی نماینده یک جامعه از سیاهان هستی. برای ما بسیار مهم است که خودمان را ببینیم. به عنوان یک فرد آفریقایی تبار، انتظارش را دارید و راستش دیگر تعجب‌آور نیست. وقتی [من و خواهرم کلوئی] با کمپانی پارک‌وود قرارداد بستیم، [بیانسه] می‌گفت: «من هیچ‌وقت نظرات را نمی‌خوانم. هیچ‌وقت نظرات را نخوانید.»»

«آکوافینا» در نقش «اسکاتل»، «خاویر باردم» در نقش «شاه تریتون»، «ملیسا مک‌کارتی» نقش «ارسلا»، «جیکوب ترمبلی» در نقش «فلوندر» و «جونا هاور-کینگ» در نقش «پرنس اریک» دیگر بازیگران این بازسازی خواهند بود.

«پری دریایی کوچولو» ۲۶ مه ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

0 دیدگاه