بستن

گای ریچی: حاضرم دنباله Aladdin را با ویل اسمیت بسازم

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

ریچی می‌گوید حاضر است با «ویل اسمیت» در «هر چیزی» همکاری کند.
«گای ریچی» در جشنواره فیلم دریای سرخ در عربستان سعودی به «هالیوود ریپورتر» گفت «مردی دوست‌داشتنی‌تر» بازیگر ۵۴ ساله «علاءالدین» (Aladdin) و «آزادی» (Emancipation) ملاقات نکرده است. ریچی ۵۴ ساله می‌گوید: «همکاری با اسمیت یکی از شگفت‌انگیزترین و بهترین تجارب من بوده است. چیزی جز یک جنتلمن سخاوتمند و کامل ندیدم.»

گای ریچی در پاسخ به این پرسش که آیا حاضر است دنباله «علاءالدین» را با اسمیت در نقش «غول چراغ» بسازد یا نه می‌گوید: «با انتخاب ویل اسمیت در هیچ فیلمی مشکل ندارم، چون همان‌طور که گفتم، او یک جنتلمن لعنتی کامل است.»

فوریه سال ۲۰۲۰ گزارش شد که «جان گیتینز» (Real Steel) و «آندریا برلوف» (Strain Outta Compton) در حال نگارش فیلمنامه دنباله برای دیزنی‌اند. دیگر بازیگران قسمت اول «منا مسعود» و «نایومی اسکات» در نقش‌های علاءالدین و «شاهزاده یاسمین» بودند. بازگشت این سه بازیگر برای قسمت دوم تأیید نشده است.

اسمیت چند ماه پس از سیلی زدن به «کریس راک» روی صحنه مراسم اسکار با فیلم «آزادی» وارد فصل اهدای جوایز شده و مدعی دریافت نامزدی این جایزه است. او مارس گذشته دقایقی پیش از آنکه برای «شاه ریچارد» (King Richard) جایزه اسکار دریافت کند، از شوخی راک با همسرش «جیدا پینکت اسمیت» خشمگین شد و علاوه بر زدن سیلی به کمدین از الفاظ رکیکی استفاده کرد. آکادمی چند روز بعد و پس از برگزاری جلساتی، اسمیت را به مدت ده سال از حضور در تمامی مراسم مرتبط با اسکار محروم کرد.

«مگان کلی» مجری اسکای نیوز استرالیا چهارشنبه هفته پیش در مصاحبه با «پل مری» پیرامون سیلی اسمیت اظهار نظر کرد و گفت: «بیایید صادق باشیم. اگر ویل اسمیت سفیدپوست بود و به کریس راک حمله می‌کرد، یک مرد سیاه‌پوست در مراسم اسکار، تا آخر عمر نمی‌توانست کار کند. به خاطر پوستش از او گذشت کرده‌اند و به خاطر اینکه او یک ستاره بزرگ است و هالیوود فراتر از هر مسئله دیگری به این موضوع اهمیت می‌دهد.»

کلی پیش از این اظهارات از فرهنگ هالیوود انتقاد کرده بود:‌ «این سلبریتی‌های هالیوود که فکر می‌کنند چیزی شده‌اند، در حالی که این فقط ظاهر بیسکوییت‌وار آن‌هاست. با شراب خود مست شده‌اند. و چرا؟ چون می‌توانند جملاتی را حفظ کنند و به شکلی جذاب تکرار کنند. چرا باید شما را به شکلی تجلیل کنم که گویی معجزه‌ای کرده‌اید؟ من نمی‌کنم. بیشتر مردم نمی‌کنند. این است که [ویل اسمیت] بلند می‌شود و آن بالا [روی صحنه اسکار] می‌رود، رفتاری زننده در زیبا‌ترین و هیجان‌انگیزترین شب صنعت هالیوود، رویداد سال، مرتکب می‌شود، و حالا شروع می‌کند به برگزاری تور عذرخواهی.»

0 دیدگاه