بستن

گوئینت پالترو در دادگاه حادثه اسکی برنده شد

0 دیدگاه | 2 ماه پیش

بازیگر فیلم «مرد آهنی» برنده پرونده حادثه اسکی شد.
«گوئینت پالترو» در دادگاه رسیدگی به پرونده حادثه اسکی در پارک سیتی ایالت یوتا برنده شد. «تری سندرسون» یک عینک‌ساز بازنشسته ادعا کرده بود که بازیگر ۵۰ ساله آمریکایی در حال اسکی با او برخورد کرده و باعث ضربه مغزی او شده است. وکلای مرد خواستار خسارت ۳ میلیون و ۲۷۶ هزار دلاری از بازیگر «مرد آهنی» (Iron Man) شده بودند در حالی که پالترو شکایت متقابل یک دلاری علیه سندرسون ثبت کرده و گفته بود که این مرد به او برخورد کرده است.

هیأت منصفه ساعاتی پیش اعلام کردند که پالترو در این حادثه اسکی که فوریه سال ۲۰۱۶ اتفاق افتاده بی‌گناه است. پخش زنده این دادگاه که برگزاری آن دو هفته طول کشید سبب شد کلیپ‌هایی عجیب در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. ویدیویی از پرسش‌های «کریستین ون‌اورمان» وکیل سندرسون از پالترو نزدیک به ۳ میلیون مرتبه دیده شده است.

پالترو در جایگاه شهود گفته بود: «شما مستقیماً از پشت به من برخورد کردید.» او اضافه کرده بود که در لحظه برخورد اسکی فرزندانش را تماشا می‌کرده است.

وکلای سندرسون در دادگاه از پالترو سؤال کرده بودند که آیا ثبت شکایت متقابل ۱ دلاری را از «تیلور سوییفت» الهام گرفته است یا نه.

0 دیدگاه