بستن

74% رضایت

دانلود فیلم بلک آدام Black Adam 2022 با دوبله فارسی

اکشن , فانتزی | آمریکا | 2 ساعت و 5 دقیقه | 2022 | 74 % رضایت | 10/ 7.1
بازیگران : Aldis Hodge، Dwayne Johnson، Pierce Brosnan،
کارگردان :

بالای 13 سال

دوبله

پخش آنلاین

زبان اصلی

خلاصه فیلم بلک آدام Black Adam : در فیلم بلک آدام Black Adam 2022 خواهید دید تقریبا 5000 سال از اعطا شدن قدرت مطلق خدایان مصر به بلک آدام (با بازی دوئین جانسون) و زندانی شدن وی می‌گذرد. حال با گذشت هزاران سال او از مقبره زمینی خود آزاد شده و آماده است تا عدالت را به شیوه خاص خود در دنیای مدرن برقرار سازد اما…
درباره فیلم بلک آدام Black Adam : محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن، فانتزی می‌باشد و به کارگردانی Jaume Collet-Serra در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم بلک آدام بازیگرانی چون Aldis Hodge، Dwayne Johnson، Pierce Brosnan، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

لینک های دانلود دوبله فارسی

لینک های دانلود زبان اصلی

کیفیت : 480p

637.7MB

کیفیت : 1080p

2.2GB

نمایش تریلر
خلاصه فیلم بلک آدام Black Adam : در فیلم بلک آدام Black Adam 2022 خواهید دید تقریبا 5000 سال از اعطا شدن قدرت مطلق خدایان مصر به بلک آدام (با بازی دوئین جانسون) و زندانی شدن وی می‌گذرد. حال با گذشت هزاران سال او از مقبره زمینی خود آزاد شده و آماده است تا عدالت را به شیوه خاص خود در دنیای مدرن برقرار سازد اما…
درباره فیلم بلک آدام Black Adam : محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن ، فانتزی می‌باشد و به کارگردانی Jaume Collet-Serra در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم بلک آدام بازیگرانی چون Aldis Hodge، Dwayne Johnson، Pierce Brosnan، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

توضیحات تکمیلی

Black Adam 2022

بلک ادم اول قرار بود در فیلم Shazam به‌ عنوان شخصیت شرور فیلم نقش افرینی کند، اما قدرت و نفوذ دواین جانسون باعث شد تا پیش از آن  که شاهد تقابل این دو شخصیت باشیم، فیلم مستقل بلک ادم تولید شود. با این‌ حال  سال ها طول کشید تا در نهایت فیلم Black Adam تولید و اکران شد که مورد توجه بسیاری از فیلم دوستان قرار گرفت. مدتی می‌ شود که نسخه با کیفیت فیلم بلک ادام دوبله فارسی منتشر شده است؛ فیلمی که ریشه شخصیت تث ادم را تغییر داده است و در آن شاهد حضور گروه لیگ عدالت آمریکایی نیز هستیم که داستان زیبایی را رقم زدند با دانلود بلک آدام با ما همراه باشید. فیلم بلک آدام، در 21 ماه اکتبر، اکران شد و توانسته تا به امروز فروش خوبی را کسب کند. این فیلم، در دسته‌ فیلم‌ های کمیکی دی سی قرار می ‌گیرد و زیر مجموعه‌ کمپانی برادران وارنر می ‌باشد. کارگردانی این فیلم، بر عهده‌ آقای ژاومی کویت سرا است و بازیگرانی همچون دواین جانسون، آلدیس هاچ، سارا شاهی و مروان کتزاری هنرنمایی می ‌کنند. تیم بازیگری و کارگردانی این فیلم، حرفه ‌ای نیستند و شاید برخی از آن ‌ها، جدی ‌ترین کار خود را انجام داده ‌اند.

با این‌ حال، آیا فیلم سینمایی بلک ادام  توانسته ساخت فیلمی براساس این شخصیت را منطقی جلوه دهد؟ در روزهایی که مارول استودیو از روزهای درخشان فاز سومش  فاصله گرفته است و بسیاری اعتقاد دارند که فرصت طلایی برای دی سی  به وجود آمده است، شاهد اکران فیلم بلک ادام هستیم که برخلاف بسیاری از فیلم‌ های ابرقهرمانی قرار است داستان یک شخصیت شرور را در قالب یک ضد قهرمان روایت کند. داستان فیلم در دورانی جریان دارد که کشور خندق توسط سازمان جنایتکار اینترگنگ اشغال شده است. که در ادامه شما می توانید با دانلود فیلم بلک ادام شاهد سناریو جذاب این فیلم باشید.

ظهور یک شخص شرور از جنس صاعقه

بلک آدام یا همان Black Adam، یکی از شخصیت خیالی در کتاب‌ های کمیک آمریکایی می ‌باشد که توسط دی‌ سی کامیکس معرفی شده است. این شخصیت توسط اتو بایندر و سی سی بک که یکی از بهترین نویسنده های کمیک هستند، در سال 1945 خلق شد. در ادامه با  دانلود فیلم اکشن در نقد و برسی فیلم بلک ادام در کنار ما باشید

بلک ادام  ضد ابرقهرمان است  که در ابتدا، داستان او در مصر باستان نشان داده شده است. بلک آدام ابتدا در کمیک‌ های مارول شناخته شد و قرار بود که دشمن کاپتان مارول باشد، اما نویسندگان پیشینه او را بازنویسی کردند و او را به کمیک‌ های دی سی فرستادند. او یکی از بزرگترین شرور‌های دنیای کمیک‌ های دی سی است که قرار است به عنوان دشمن اصلی سوپرمن و شزم شناخته شود.

او نقش بزرگی در گروه لیگ بی عدالتی دارد و از مهمترین قدرت ‌هایش، می ‌توان به جاودانگی، کنترل صاعقه، پرواز و آسیب ناپذیری اشاره کرد. اولین حضور بلک آدام در دنیای سینمایی دی سی، در سال 2022 انجام شد که نقش او به عهده‌ دواین جانسن (راک) افتاده است.

 نسخه های دیگر این فیلم بلک آدام زیرنویس فارسی است که در اختیار بینندگان قرار گرفته است.

 در ادامه با بلک آدام دوبله فارسی  میبینیم که شخصیت بلک ادم در ابتدا به‌ عنوان قهرمان خندق معرفی می ‌شود، اما فیلم تلاش می ‌کند تا با شاخ و برگ دادن به گذشته این شخصیت و ارتباطش با زمان حال عمق  بیشتری به شخصیت دهد. با این‌ حال این تلاش چندان موفق نیست؛ چرا که سازندگان صرفا یک عمق نسبی به این شخصیت داده ‌اند و تصمیم گرفته ‌اند تا زمان بیشتر فیلم را به صحنه‌ های اکشن پیاپی که بعضا بسیار خسته کننده، مصنوعی و غیر ضروری است، اختصاص دهند.

در طول فیلم سازندگان تلاش می ‌کنند تا بلک ادم را به ‌عنوان یک ضد قهرمان معرفی کنند، اما تعریف آ‌ن ‌ها از چنین شخصیتی صرفا کشتن دشمنان و کمک به مردمش به تصویر کشیده شده است. شاید بهتر بود قبل از ساخت فیلم سازندگان فیلم به تماشای فیلمی مثل Deadpool پرداخته بودند تا درک بهتری از چنین شخصیتی را پیدا کنند تا اینکه در طول فیلم بارها شخصیت‌ ها به بلک ادم بگویند تو قهرمان نیستی و او هم بگوید آره من قهرمان نیستم یا من اصلا نگفتم قهرمان هستم!

درنهایت با دانلود فیلم بلک ادام دوبله فارسی بدون سانسور سؤالی مهمی در ذهن ایجاد می شود که آیا فیلم Black Adam باعث شد تا من بیننده قانع شوم که ساخت چنین فیلمی الزامی بوده است؟ مشخصا جوابم منفی است و بلک ادم می ‌توانست حضور بهتری در فیلم Shazam داشته باشد. 

تحلیل روایت داستان

اگر با دانلود فیلم بلک آدام دوبله فارسی بدون سانسور بخواهیم در بحث روایت داستانی پیش برویم، این فیلم به 5000 سال پس وقتی که آدام به سیاره‌ ای دور دست تبعید شد برمی‌ گردد. اما همانطور که در ابتدای داستان، راوی داستان را بیان کرد، متوجه تغییرات جزئی در داستان کمیک و داستان فیلم می ‌شویم. کارگردان و نویسنده، سعی کردند الگوی اصلی بلک آدام را حفظ کنند و با تغییراتی از جزئیات فرعی، داستان را دستخوش به تغییر کنند. تغییرات اصلی، نحوه  تبعید شدن او است که خیلی هم به آن پرداخته نمی‌ شود و صرفا سعی دارد بگوید که او با استفاده از کار خوب و شکست در زمان کودکی، به این بدبختی و فلاکت دچار شده. تقریباً می‌ توان گفت که تث آدام، هنگام مرگ عزیزانش در زمان کودکی، به این وضعیت دچار شده و تنها چیزی که برایش اهمیت دارد، حس انتقام و لجبازی است .چیزی که در رابطه با شخصیت اصلی داستان کارگردان سعی داشت نشان دهد، نحوه شرور بودن آن است. تث، هر چند که کمک زیادی به مردم عادی کرد و تقریباً داستان سعی داشت او را به یک قهرمان تبدیل کند، خودش بود که به قهرمانی تمایلی نداشت و از این لقب دوری میکرد در پایان فیلم نیز اعلام کرد که نمی ‌خواهد قهرمان باشد. اینکه ظهور یک شخصیت شرور، با یک اتفاق قهرمانانه در سینما رقم بخورد، اتفاق جدید و نوینی است که پیش از آن، کمپانی مارول با ساخت سریال لوکی به هواداران ارائه کرد. خط داستانی فیلم، تا جایی که وارد سکانس‌ های اکشن و جنگی خود نمی ‌شد، عالی بود و بیننده را غرق خودش می ‌کرد، اما 45 دقیقه‌ پایانی فیلم، تماماً سکانس‌ های اکشن بود و کارگردان بیشتر سعی داشت تا درام کمتری را از شخصیت به نمایش بگذارد.

قهرمانان بی اهمیت

هرچه ‌قدر که نویسندگان برای بلک آدام پیش ‌زمینه و داستان‌ گویی می کنند، اما با دانلود فیلم بلک آدام بدون سانسور میبینیم که درمورد دیگر قهرمانان در جبهه‌ دیگر کم حرف می‌ زنند. از این رو انگار نویسندگان پیش خود فکر کرده ‌اند که ما بلک آدام را نمی‌ شناسیم، ولی Doctor Fate، Hawkman، Atom Smasher و Cyclone را می ‌شناسیم! در حالی  که بعضی از این کاراکترها که نام بردم مربوط به سال 1940 هستند و کمتر کسی آنها را می ‌شناسد زیرا WB نیز در فیلم ‌هایش آنها را نشانمان نداده است (البته اگر آثار انیمیشنی WB درباره‌ی DC را دیده باشید این کاراکترها را می ‌شناسید). در واقع این کاراکترها بسیار قدیمی ‌تر از تمام کاراکترهای مارول که می ‌شناسید (به غیر از کاپیتان آمریکا) هستند.

ساختار کلی و ضعف های فیلم

چیزی که این فیلم را به یک اثر ابرقهرمانی سوق می‌ داد، قدرت فوق ‌العاده زیاد تث آدام بود که زیاد هم در طول فیلم دانلود فیلم بلک آدام با زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور آن را مشاهده کردیم. مانند فیلم جاستیس لیگ آقای اسنایدر اسلوموشن‌ های زیادی در سکانس ‌های مختلف فیلم رخ می ‌داد و این کارگردان نیز سعی کرد با تقلید از امضای کار زک اسنایدر پیش برود و با این تکنیک نشان دهد که بلک آدام نیز در همان یونیورس به سر می‌ برد.

چیزی که در دانلود فیلم black adam میبینیم که همچنین در اکثر آثار دنیای سینمای ابرقهرمانی تبدیل به کلیشه‌ ای سنگین شده، اکشنی غیر طبیعی و مملو از اشتباهات و سوتی‌های مختلف است می‌ باشد. شاید در نگاه اول، اکشنی به حد و حصر را ببینیم، اما تماشای دو فرد عادی که در فاصله‌ بسیار زیاد در سطح زمین، عادی با یک قهرمان گفتگو کنند، عجیب است. یا اینکه سقوط یک جت، و چرخیدن آن با سرعت زیاد، موجب نشود که سرنشینان کوچکترین آسیبی ببینند، جزو ضعف‌ های کارگردانی می‌ باشد که نمونه ‌های زیادی از آن موجود است.

کلام اخر

چیزی که  دانلود فیلم black adam با زیرنویس فارسی چسبیده میبینیم ارتباط مستقیم فیلم، با خط داستانی حال حاضر می‌ باشد. فیلم بلک آدام در سکانسی که از محل فرمانروایی جوخه‌ خودکشی نشان می‌ دهد، به ما یادآوری می‌ کند که با حضور جنیفر هالند در این محل، این فیلم پیش از جوخه‌ی خودکشی 2 و سریال صلح ‌جو می‌ باشد؛ حالا باید ببینیم که در شزم 2، چگونه این چند فیلم به یکدیگر مربوط می ‌شوند. حضور هنری کویل در صحنه‌ پس از تیتراژ، به ما نوید این را می ‌دهد که در شزم 2، شاهد جنگی زیبا خواهیم بود.

همچنین می توان یک پیشنهاد دیگری نیز به شما برای تماشای فیلم و سریال دارد، یکی دیگر از فیلم های جذاب فیلم آواتار 2 است.

 

13 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  محسن 2 سال پیش

  سلام چرا سانسور شده میزارید به خدا ما سایت شما رو فقط بخواطر کامل بودن فیلم هاتون همیشه انتخاب کردیم این علامت سانسور شده واقعیه؟

  94
  5
  میگ میگ 2 سال پیش

  کیفیت فیلم پایین بود ولی من منتظر کیفیت فورکه آن هستم فیلم خوبی هست عالی حتی میشه گفت از فیلم های سینمایی مارول هم بهتره

  10
  5
  Karo 2 سال پیش

  سلام
  ممنون از سایتتون
  این فیلم کیفیت پردس؟

  1
  4
  مهدی 2 سال پیش

  ما که خوشمان امد

  2
  6
  علی 2 سال پیش

  کیفیت فیلم پرده سینما هست؟

  2
  0
   ilya 2 سال پیش

   سلام
   بله

   5
   2
   amir 2 سال پیش

   فیلم خیلی خوبی هست♥️♥️

   1
   3
  مجید 2 سال پیش

  سلام وقت بخیر . خسته نباشید. تقریبا یک الی دو سال پیش از سایتون و فیلم دوبله شده میزاری آدم لذت میبره . نگاه میکنم بعضی فیلم ها سانسور میکنید آدم متوجه نمیشه.لطفا سانسور نکنید . باتشکر

  13
  3
  بزرگمهر 2 سال پیش

  مسخره،افتضاح،چرتو پرت کامل

  3
  6
  علی 2 سال پیش

  ممنون از شما که محتواهای نامناسب فیلم هارو جدا میکنید…
  کسایی که صحنه ی غیر اخلاقی دوس دارن ببینن به نظرم جای درستی نیومدن ، اون قسمتایی از فیلم که سانسور میشه صحنه ی غیر اخلاقیه… چقدر هم با افتخار میگن میخوایم ببینیم و چرا حذفش میکنید :|

  4
  48
  ابی 1 سال پیش

  دمتون گرم حداقل میزنین که سانسوره

  8
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *